למדא - חנות הספרים של האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה

חיפושים נפוצים

 חשבונאות של מוסדות ללא כוונות רווח
מספר קטלוגי
10706-511-2
 
 

חשבונאות של מוסדות ללא כוונות רווח

כותב:

חשבונאות של מוסדות ללא כוונת רווח הוא המדריך המלא לדיווח כספי של מלכ"רים בישראל, היחיד שנכתב עד כה. הוא מציג את כללי החשבונאות העדכניים ביותר ומותאם לשינויים שחלו בתחום בשנים האחרונות על בסיס תקן חשבונאות ישראלי מספר 40 שפורסם בשנת 2020. זהו ספר חובה על המדף של כל ארגון ועמותה בארץ, שייעודם אינו עסקי, ומתאים גם לסטודנטים וסטודנטיות לחשבונאות, לרואי חשבון, גזברים וחברי הוועד המנהל במלכ"רים שונים.

הספר מלמד את התורה באופן שיטתי ושלם, בעזרת הסברים מפורטים, דוגמאות חישוביות והמחשת סוגיות שעולות מן השטח, בהן הכרה בנכסים והכנסות ומדידתם, לרבות התייחסות מפורטת לאופן הרישום החשבונאי של תרומות עם מאפיינים שונים.

שלומי שוב הוא ראש תוכנית חשבונאות וסגן דיקן בבית ספר אריסון למנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה ואחראי אקדמי על תחום החשבונאות הפיננסית בלימודי התואר בחשבונאות באוניברסיטה הפתוחה. שוב הוא ראש (במשותף) של פורום שווי הוגן (FVF), מכהן כדירקטור חיצוני בחברות שונות, חבר בוועדה לכללי חשבונאות ודיווח כספי של לשכת רואי החשבון.

במשך למעלה מעשור כתב את הטור השבועי "IFRS בשטח" בדה מרקר, והוא מחברו הראשי של הספר חשבונאות פיננסית חדשה: IFRS 2020 ומחבר משותף של הספר תורת המספרים של עולם העסקים - ניתוח דוחות והערכות שווי.

120 עמודים

תאריך הוצאה לאור: 02/2021

* טעימת קריאה     

העגלה שלי

העגלה שלי
העגלה ריקה