למדא - חנות הספרים של האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה

חיפושים נפוצים

מבוא לתקשורת המונים מאת דניס מקווייל (‏מהדורה שישית‎)‏
מספר קטלוגי
10408-508-9
תחום: מדעי החברה
נושא: תקשורת, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה

מבוא לתקשורת המונים מאת דניס מקווייל (‏מהדורה שישית‎)‏

עורכים מדעיים:

ספרו של דניס מקווייל הוא ספר המבוא המקיף ביותר העוסק בחקר תקשורת ההמונים. הספר מציג בהרחבה את התיאוריות, הסוגיות המרכזיות והשינויים בחקר תקשורת ההמונים למן ימיו הראשונים של התחום ועד לתקופה הנוכחית. הגרסה המוצגת לקורא העברי מבוססת על המהדורה השישית והאחרונה של הספר, שפורסמה ב-2010.

במהדורה השישית נידונים בהרחבה גם השינויים בשוק תקשורת ההמונים וכן בהיצע ובשימוש באמצעי תקשורת בעשור הראשון של המאה ה-21, וזאת - תוך התייחסות למדיה חדשים, לתהליכי גלובליזציה ולשינויים בכלכלת התקשורת.

הספר כולל דיונים רחבי יריעה במודלים המרכזיים שהתפתחו לאורך השנים בחקר תקשורת ההמונים, בין היתר דן הספר בזיקה בין לימודי התקשורת ללימודי התרבות, בתיאוריות נורמטיביות של התקשורת, בסוגיות מבניות הקשורות לארגוני חדשות ולשוקי התקשורת, כן נדונים בו לעומקם מחקרי קהל והשפעות, ומודגשים שלבים והתפתחויות שחלו בשדות מחקר אלה ברבות השנים.

ספר מרכזי זה מצטרף למספר גדול של כותרים מקוריים ומתורגמים שהוציאה האוניברסיטה הפתוחה בשנים האחרונות בתחום לימודי התקשורת, כחלק מחומרי ההוראה המשמשים את תוכנית הלימודים שלה לתואר ראשון בתחום זה.

706 עמודים

תאור הקורס

מבוא ללימודי תקשורת

ספרים נוספים בנושא לפתיחת הרשימה

העגלה שלי

העגלה שלי
העגלה ריקה