למדא - חנות הספרים של האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה

חיפושים נפוצים

ניהול משאבי אנוש: כרך ג
מספר קטלוגי
10279-520-0
תחום: מדעי החברה
נושא: ניהול

ניהול משאבי אנוש: כרך ג

כותבים:

איך משבצים את האדם הנכון בתפקיד הנכון? כיצד מניעים עובדות ועובדים ומעוררים בהם תחושת שייכות לארגון? איזה משבר הוביל להתפתחויות המדעיות הראשונות בניהול משאבי אנוש? ומדוע מנהלים ומנהלות בכירים נמשכים לעיתים לאופנות מתחלפות ולא תמיד מסתמכים על ידע ואמצעי ניהול מבוססים ומוכחים?

הספר ניהול משאבי אנוש, על שלושת כרכיו, מציג מגוון תיאוריות וגישות ופורש מניפה של כלים מעשיים העומדים לרשותם של מנהלי משאבי אנוש בחיי היומיום של הארגון. הספר מספק מצע תיאורטי ומעשי רחב ומפורט הן לסטודנטים והן למנהלים פעילים בארגונים עסקיים וציבוריים.

הכרך הראשון מתאר את התחום, משרטט את מסלול ההתפתחות שלו, מציג אתגרים בניהול, אסטרטגיות שונות ודרכי מדידת אפקטיביות ארגונית, בוחן את גורמי המוטיבציה של עובדים ועובדות ואת הדרכים להגביר אותה ומנתח את הכללים שעל פיהם פועל שוק העבודה.

הכרך השני סוקר דרכים יישומיות לגיוס עובדים ועובדות, למיון שלהם, ולהערכת ביצועיהם לאחר שהוצבו במשרות השונות במקום עבודתם.

הכרך השלישי מציג את נושא ההדרכה ופיתוח מסלולי קריירה, דן בנושא יחסי העבודה על היבטיו השונים, פותח צוהר לעולם רווחת העובדים ומתאר ניהול אסטרטגי של משאבי אנוש המותאם לסביבה. כמו כן, נידונות בו סוגיות עכשוויות כמו ניהול משאבי אנוש בחברות רב-לאומיות וניהול רב-תרבותי במקום העבודה.

הוצאה לאור: ינואר 2023

324 עמ'

תאור הקורס

ניהול משאבי אנוש

ספרים נוספים בנושא לפתיחת הרשימה

העגלה שלי

העגלה שלי
העגלה ריקה